Apie plastikinius langus

   Plastikiniai langai – neatsiejama interjero dalis, turinti didelę reikšmę Jūsų namų jaukumui ir šilumai. Spalvų paletė ir stiklų įvairovė atveria neribotas galimybes interjero dizaino idėjoms. Visų pirma reikėtų susipažinti su pagrindinėmis plastikinių langų savybėmis, o tik paskui priimti sprendimą juos keisti. plastikiniai langai
Energetinis efektyvumas, termoizoliacija ir ilgaamžiškumas. Viena aktualiausių langų savybių yra šilumos sulaikymas namuose. Šiuolaikiniai plastikiniai langai išsaugo apie 30% daugiau šilumos nei seni, dažniausiai daugiabučiuose naudojami, mediniai langai. Pasirinkus 6 kamerų langų profilius, šilumos sutaupoma dar daugiau. Įsigyti plastikinius langus yra racionalus ir gana greitai atsiperkantis sprendimas, dar ir todėl, kad tokia langai yra laikomi ilgaamžiais. Plastikiniai langai ilgai išsaugo savo savybes nes PVC profiliai, iš kurių gaminami langai, turi pakankamai storas išorines sieneles, metalines konstrukcijas, pertvaras ir kameras viduje, kurios užtikrina lango stabilumą, saugo nuo deformacijos ir iškrypimo.
Puiki išvaizda ir pasirinkimo galimybės. Patys populiariausi yra balti PVC langai, tačiau jie gali būti ne tik balti, bet ir spalvoti ar padengti medžio imitacija, kurie ne tik atrodo kaip mediniai, bet ir turi visas plastikiniams langams būdingas savybes. Spalvotus plastikinius langus dažniausiai rekomenduojama rinktis tiems, kurie planuoja neįprasto dizaino, o medžio imitacijos plastikinius langus – linkusiems rinktis natūralias spalvas ir ramesnio interjero sprendimus. Medžio imitacijos langai, kaip ir spalvoti plastikiniai langai gali būti skirtingų imitacijos spalvų iš vidaus ir lauko.
Priežiūra ir funkcionalumas. Plastikinių langų populiarumą lėmė daugelis aukščiau išvardintų savybių, tačiau svarbiausia yra tai, kad šie langai pilnai atlieka savo funkciją ir yra lengvai prižiūrimi, tai šiuolaikiškas pasirinkimas nereikalaujantis ypatingos priežiūros. Plastikinių langų nereikia perdažyti ar perlakuoti, paviršius išlieka nepakitęs ilgus metus ir yra lengvai prižiūrimas, o langų spalvą galima pasirinkti pagal kliento poreikius.
Skubėjimas ir neatidumas – tai gana dažnai pasitaikanti klaida renkantis langus. Dažniausiai peržiūrime porą gamintojų ir išsirenkame vieną. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai plastikinius langus užsakome tiesiog pačioje pirmoje vietoje ar pagal kaimyno rekomendaciją. Gamintojai įspėja, kad bereikalingas skubėjimas prie gero neprives, bet prie nekokybiškų gaminių platintojo privesti tikrai gali. Neskubėkite ir skirkite daugiau laiko išsianalizuoti savo poreikius, o tik juos apibendrinus galite rinktis gamintoją.
Sekanti dažnai pasitaikanti klaida, renkantis langus, tai atvejai, kai klientai nežino, ko tiksliai nori. Nėra gera jei ateinate pas gamintoją nežinodami, ką norite užsakyti. Tokiais atvejais gali nutikti taip, kad gamintojas pasiūlys Jums ne tai, ko reikėjo. Gavus gaminį kitokį nei tikėtasi, patenkintas nebūna klientas, o kai nepatenkintas klientas, gamintojas taip pat nesidžiaugia. Todėl prieš rinkdamiesi plastikinius langus nuspręskite, kokie tiksliai gaminiai Jums reikalingi. Juk plastikiniais langais galima net įstiklinti balkoną, bei apšildžius jį iš vidaus galima praplėsti gyvenamąją erdvę.
istiklintas balkonas
Tad labai svarbu nuspręsti, kokių išmatavimų, storio ir spalvingumo langai Jums reikalingi. Paruošite namų darbus ir atėję pas gamintoją, žinodami šiuos atsakymus, labai palengvinsite bendravimą tarp užsakovo ir gamintojo.

Siekiant gyventi šilčiau – kokybiški plastikiniai langai bus puiki investicija.