Balkonų stiklinimas

Plastikiniai balkonai

Balkonų stiklinimas plastikiniais langais, tarpusavyje jungiant specialiomis tvirtomis jungtimis. Šiais langų profiliais galima įstiklinti bet kokių formų balkonus, galima įstiklinti ir apvalius plastikinius balkonus. Mes siūlome ne tik baltus, bet ir spalvotus plastikinius profilius, galima pasirinkti bet kokį kiekį varsčių (nuo to žinoma priklauso bendra plastikinio balkono įstiklinimo kaina), lango varstymo kryptis (atidarymas, atvertimas), taip pat galima įmontuoti įvairiausių tipų orlaides. Prieš stiklinant balkoną, dar matavimo stadijoje reikia įvertinti ar balkonas bus šiltinamas iš vidaus ar ne. Jeigu balkonas yra pirmame aukšte, mes siūlome naudoti prieš įsilaužiminius apkaustus, taip pat yra rakinamos langų rankenos, tai yra savotiškos langų spynos.

stiklinimas1Balkonų stiklinimas plastikiniais langais savybės:

 • Plastikiniai balkonai gerai izoliuoja šilumą ir garsą – o dar papildomai apšiltinus balkoną iš vidaus, galima išplėsti gyvenamąją erdvę
 • Plastikiniai profiliai nerūdija, ypatingai ilgaamžiai, neblunka ir nereikia dažyti
 • Galima rinktis medžio imitacijos ar spalvotus PVC langų profilius
 • Galima montuoti ventiliacines orlaides, priešįsilaužiminius elementus
 • Varčios atidaromos į vidų – naudojama balkono erdvė
 • PVC profiliai masyvesni už aliuminio, dėl to patenka mažiau šviesos
 • PVC langai yra ganėtinai sunkūs, todėl labiau apkraunamos balkono konstrukcijos


Aliuminio balkonai

Jeigu norite turėti šviesią, nuo vėjo, lietaus ar sniego apsaugotą balkoną, patarame balkono stiklinime naudoti rėminę, stumdomąją aliuminio sistemą. Jeigu balkonų stiklinimas daromas ne dėl gyvenamosios erdvės praplėtimo ir nedaromas balkono šiltinimas iš vidaus, tokiu atveju aliuminio profilio balkonas bus daug geresnis pasirinkimas nei plastikiniais langais įstiklintas balkonas. Tačiau aliuminio balkonai yra šaltesni nei plastikiniai balkonai. Bet tai yra tik privalumas – bus užtikrinta geresnė ventiliacija, greičiau pasišalins įstiklintame balkone esanti drėgmė. Aliuminio balkonai turi labai elegantišką ir lengvą išvaizdą, todėl dauguma žmonių kuriuos domina balkonų stiklinimas, mieliau renkasi aliuminio balkonus nei plastikinius balkonus. Funkcionalus paprastumas, elegantiškumas, universalumas – neužimdamos daug vietos, lengvai atidaromos ar sustumiamos varsčios, o dar esant reikalui ir lengvai išimamos – štai dėl ko aliuminio balkonai yra daugelio mėgstami renkantis balkonų stiklinimui.

stiklinimas2Balkono stiklinimo aliuminio profiliais savybės:

 • Stilinga ir elegantiška konstrukcijų išvaizda
 • Aliuminio profiliai yra atsparūs korozijai, nereikia dažyti
 • Visiškai neužima balkono erdvės
 • Praleidžia daug šviesos nei plastikiniai balkonai
 • Lengvumas – neapkraunamos balkono konstrukcijos
 • Aliuminio balkonai šaltesni už įstiklintą PVC profiliais
 • Ribotas spalvų pasirinkimas
 • Ribotas priešįsilaužiminių priemonių arsenalas

 

 

Slidors

 

SLIDORS– tai unikali balkonų, terasų ir lodžijų stiklinimo sistema. Šis produktas, kuris turi net 17 tarptautinių patentų, puikiausiai pritaikomas mūsų klimato sąlygomis. Įstiklinta su SLIDORS patalpa taps sandaria, tylia ir sausa, o tai, kad toks stiklinimo būdas sutaupys Jūsų balkono ar terasos erdves, suteiks papildomo praktiškumo ir jaukumo.

Šiuolaikinis balkonas kiekvienam vartotojui asocijuojasi su papildoma patalpa, kurioje jaukiai galima būtų pasigėrėti miesto vaizdais ar laikyti ne dažnai buityje naudojamus daiktus. Bet turime priminti, kad balkonas dar turi tarnauti ir kaip natūralią oro ventiliaciją praleidžianti patalpa. SLIDORS tuo ir unikalus – tai sistema, leidžianti oro srautams normaliai cirkuliuoti, o kartu apsaugo nuo tiesioginių lietaus, vėjo ar šalčio poveikių. Tai, kad stumdoma sistema yra gaminama iš plastikinių, o ne šalto metalo ar stiklo profilių, suteikia jai papildomo jaukumo ir estetiškumo. SLIDORS techniniai parametrai stebina specialistus, o kaina prieinama bet kuriam vartotojui.

 • Graži – varstomų dalių briaunos užapvalintos, plastikas glotnus. Visos plastiko detalės gali būti laminuotos spalvotomis ir medžio imitacijos PVC plėvelėmis iš vienos arba iš abiejų pusių. Stiklai gali būti naudojami matiniai, raštuoti, tonuoti, laminuoti.
 • ŠŠilta –- net du kartus ššiltesnė užž aliuminio stiklinimo sistemas, jei SLIDORS sistema yra su vienu stiklu, ir net penkiskart ššiltesnė, jei SLIDORS sistema yra su stiklo paketu (atlikti bandymai rodo, kad tokio produkto ššiluminės varžžos rodiklis 0,35 m² K/W mažžai kuo nusileidžžia paprastų atveriamų plastikinių langų išš trijų kamerų profilio rodikliui).
 • Nebrangi – SLIDORS balkonų stiklinimo sistemos kaina panašši ar net pigesnė lyginant su aliuminio stumdomomis sistemomis ir pigesnė užž paprastus plastikinius ar medinius langus, berėmes stiklinimo konstrukcijas.
 • Ekologšiška -– SLIDORS profilis gaminamas išš ekologišško PVC, kampiniai sujungimai gaminami išš ABS plastiko, pasižžyminčio ypatingu tvirtumu.
 • Erdvi -– SLIDORS stiklinimo sistema gali būti iki 1,9 m aukščio ir 5,7 m pločio, o įstačius papildomus tvirtinimus net iki 2,4 m aukšščio. Tai leidžžia konstrukcijas naudoti ne tik balkonuose, bet ir pertvarų, lodžžijų, terasų ar žžiemos sodų konstrukcijose. Naudojant įvairias jungtis sandariai jungiasi su plastikinėmis langų sistemomis.
 • Stumdoma -– patogi naudojimui, sutaupo balkono erdvės, o svarbiausia SLIDORS sistema sukurta taip, jog niekada neužšžšąls ššaltuoju metų laiku.
 • Sandari –- SLIDORS tarpusavyje prasilenkiančios varstomos dalys turi unikalias detales, kurios užždarytoje pozicijoje visišškai priglunda viena prie kitos ir taip pilnai hermetizuoja Jūsų balkoną.
 • Tyli –- SLIDORS ratukų sistema bėgeliu slysta visišškai be garso, eksploatuojant neatsiras jokio girgžždėjimo, žžiemos metu sistema neužšžšals. Sistema su stiklo paketu rekomenduojama stiklinti balkonams, kurie yra į triukššmingų gatvių pusę.
 • Saugi -– reikalui esant varstomas dalis nesunkiai galima iššimti ir nenaudoti ššiltuoju metų laiku, tačiau unikalios detalės pagalba SLIDORS sistemos neįmanoma iššlaužžti išš lauko pusės, kuo nepasižžymi kitos analogišškos sistemos.


slidorss

slidors,1 slidors,2 slidors,3 slidors,4 slidors,5 slidors,6 slidors,7 slidors,8 slidorsxx


slidors2
slidors4 slidors5 slidors6