Vidaus faneruotos ir laminuotos durys

Durys svarbi interjero dalis

Kiekvienas interjeras – susideda iš įvairių detalių, aksesuarų, baldų, kurių dėka kuriame jaukią ir harmoningą namų atmosferą. Tenka pastebėti, kad dažnai pamirštama viena, gana įdomi namų interjero detalė – vidaus durys, kuriai tikrai skiriame per mažai dėmesio. Interjerų gausa ir pasirinkimas diktuoja įvairovę, tačiau jos gali būti vienas įdomesnių ir visą vidaus interjerą apjungiančių akcentų.
Eko faneruotė – šiais laikais tapo madinga ir naudinga eko produkcija, todėl daugelis žmonių skiria dėmesio ekologijai. Gaila, bet ne visada susimąstome, jog laminuotos ir faneruotos durys taip pat gali būti su eko ženklu. Tokia produkcija yra gaminama specialiu būdu naudojant šiuolaikines vakuumines technologijas – paprastai tariant vidaus durys yra padengiamos natūralia faneruote arba užklijuojamos lukštu. Tokie gaminiai atrodo išskirtinai ir atspindi geriausias medienos savybes. Eko faneruotės durys išsiskiria savo ilgaamžiškumu, raštų įvairove, nesudėtinga priežiūra ir mažesne kaina.

Eko faneruotes durys, be stikloEko faneruotes durys, šviesiosEko faneruotes durys, tamsios
                                     Eko faneruotės durų pavyzdžai

Žinoma, durys gali būti ir kitų tipų – vienas iš galimų variantų tiesiog faneruotos durys. Lengvo tipo faneruotės gaminiai yra puikus pasirinkimas butui. Faneruotos vidaus durys – tai skydiniai gaminiai, kurių paviršius taip pat dengiamas lukštu arba faneruote ir jos būna nuo 0.6 iki 3.00 mm. storio. Faneruotos durys gali būti gaminamos tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino, dažniausiai užpildomos pilnaviduriu užpildu – garso izoliacinė plokštė (28÷42dB) arba mediniais tašeliais, tai priklausomai nuo varčios tipo. Sudaromas vaizdas, tarytum, durys būtų pagamintos iš medžio masyvo. Naudojant specialias medžiagas galima sukurti išskirtinį vidaus durų dizainą, todėl šie faneruotės gaminiai gali būti pagrindiniu dizaino elementu jūsų namuose.

Faneruotos durys, balintas azuolasFaneruotos durysFaneruotos durys, azuolas
                               Faneruotų durų pavyzdžiai

Norintiems sutaupyti siūlomos laminuotos durys – tai gaminiai ant kurių karšto presavimo būdu klijuojama plėvelė. Džiugina tai, jog laminuotų durų asortimente yra gana gausus laminato rašto ir spalvų pasirinkimas. Jos pasižymi ypatingu atsparumu drėgmei, įvairiems įbrėžimams ir yra nesudėtingai prižiūrimos. Dažniausiai laminuotos durys yra gaminamos standartinių išmatavimų, todėl ketinantiems įsigyti tokias duris reiktų atkreipti dėmesį į tai, jog laminuotos vidaus durys netinka nestandartinėms patalpoms, tačiau atsižvelgiant į tai, kad tokie gaminiai tikrai kainuoja nebrangiai, galime drąsiai teigti, kad laminuotos durys – tai geriausias pasirinkimas atliekant ekonominės klasės būsto remontą.

Laminuotos durys, su stiklaisLaminuotos durys, be stikluLaminuotos durys, su stiklo intarpu
                                  Laminuotų dyrų pavyzdžiai