Apie mus

Vidaus ir šarvuotų durų bei plastikinių langų gamyba, prekyba – pagrindinės veiklos kryptys.
Mūsų tikslas – pateikti profesionalią konsultaciją, bei platų pasirinkimą.

  • Aukšta kokybė
  • Geros kainos
  • Platus pasirinkimas

Lauko bei vidaus durys – vienas iš pagrindinių akcentų Jūsų namuose. Čia galite išsirinkti šiuolaikiško dizaino, aukštos kokybės, gamintojo kainomis duris. Mūsų parduodamų gaminių asortimente: lengvo tipo faneruotos durysfaneruotos duryseko faneruotės duryslaminuotos durysplastikinės durys ir lietuviškos durys. Mes visada pasiruošę Jums padėti išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią gaminį už geriausią kainą iš labai plataus gaminių asortimento. Galime pasiūlyti daugiau nei 500 durų modelių. Visi gaminiai yra skirstomi pagal aukščiau išvardintas rūšis, turi labai plačią spalvų paletę. Visas duris pagaminsime pagal Jūsų poreikius ir išmatavimus. Taip pat pirkinius atvešime į Jūsų namus bei sumontuosime. Daugumą durų galime pritaikyti ir metalinei staktai. Daugiau informacijos apie pristatymą ir sumontavimą suteiksime vietoje.

Visoms durims taip pat parduodame kokybišką durų Furnitūrąrankenos ir spynos durims. Rankenų ir spynų asortimente rasite visoms mūsų durims tinkamus kokybiškus, įvairaus dizaino gaminius.

Jei Jums rūpi Jūsų turto ir namų saugumas, šis durų asortimentas skirtas būtent Jums: šarvuotos durysšarvuotos vidaus durysšarvuotos lauko durys. Mūsų ilgametė durų gamybos patirtis, yra vienas svarbiausių kriterijų norint pagaminti saugias ir sunkiai vagims įveikiamas duris. Tačiau ne mažiau svarbu už durų gamybos technologiją, yra spynos parinkimas ir durų montavimas. Todėl mūsų specialistai parinks saugiausias spynas ir sumontuos duris pagal visus šarvuotų durų montavimo technologijų standartus. Nemažiau svarbus yra ir estetinis vaizdas, taigi siūlome platų pasirinkimą lauko stogelių. Pamirškite rūpesčius.

Mes suteikiame galimybę pasirinkti aukščiausios kokybės plastikinius langus tiek taupiam, tiek išrankiam klientui. Padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Sužinosite – kas tai yra kokybiški plastikiniai langai. O gal norite įstiklinti balkoną? Tai padės sutaupyti šilumą kambariuose ar net praplėsti gyvenamąją erdvę. Daugiau informacijos rasite skyriuje „Balkonų stiklinimas“ arba tiesiog skambinkite ar atvykite į mūsų saloną Kaune.

Ne tik išsami profesionali konsultacija ir platus gaminių asortimentas, bet ir mūsų meistrų profesionalumas yra mūsų stiprioji pusė. Mes tikri, kad visi pirkėjai liks patenkinti pasirinktu gaminiu, bei paslaugomis. Visiems gaminiams ir darbams suteikiama garantija. Taip pat visos prekės parduodamos lizingu.