Šarvuotos lauko durys

Šarvuotos lauko durys skirtos pagamintos taip kad tiktų naudoti lauko sąlygomis. Durys yra puikių termo ir garso izoliacinių savybių. Šios durys yra padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gali būti nugruntuota ir nudažyta bet kuria Jūsų pageidaujama spalva iš plačios spalvų paletės.

Šarvuotos lauko durys kaip ir vidinės lauko durys, yra gaminamos iš uždaros formos plieninio profilio, kas suteikia durims ir staktai aukštą apsaugos patikimumą.  Rėmas yra gaminamas iš 80x40x2 mm. metalinių profilių. o varčios rėmas iš 40x25x2 mm. profilių. Šarvuotų vidaus patalpų durų varčios apsauginio plieno storis yra net 2 mm. storio.

Durų varčios vidus užpildomas iki 40mm. arba 60mm. visiškai nedegiu putų polistirolu, kuris apsaugos jūsų turtą ir jus, durų padegimo atveju.

Mūsų šarvuotose lauko duryse naudojamie vyrius su atraminiais guoliais, todėl net ir labai sunkios durys, varstymos bus be vargo ir komfortiškai.

Jei Jus domina durys su bet kokios formos ar dydžio stiklo paketu, mes mielai pagaminsime jas pagal pasirinką modelį, raštą ir spalvą. Mes pasiruošę išpildyti visus Jūsų pageidavimus.

Galime pasiūlyti šarvuotas duris iš daugiasluoksnės faneros – LFSF, dar ji vadinama jūrine fanera arba bakalitu, šių durų kaina prasideda nuo 640 Eur.

Išorinės šarvuotos lauko durys su jūrine fanera (be raižinių) ir S-pro cilindru kaina tik 640 Eur

 

Išorinių šarvuotų lauko durų su Dorma ir Motura 40705 spynom Kaina, tik 770 Eur

Su Dorma  spyna kaina 740 Eur

Montavimo darbai 75 Eur

Kainos nurodytos  dažytų durų su ražiniu  ir be stiklo paketo. Stiklo paketas nuo  60 Eur