Šarvuotos Durys

sarvuotos durysKodėl verta pasirinkti šarvuotas duris?

Pagrindinės jūsų namų apsaugos priemonės – lauko durys ir spynos. Patikimiausiomis laikomos – šarvuotos durys. Šarvuotos durys pasižymi ypatingu mechaniniu stiprumu ir sandarumu, specialiai pritaikomais užraktais, atsparumu įsilaužimui, patikimumu, šilumos ir garso izoliacija. Labai svarbu suderinti šių dviejų dalykų duetą. Jei gera ir kokybiška spyna bus įrengta neapsaugotose duryse – ji tiesiog neatliks jai skirtos funkcijos, todėl siekdami tinkamai apsaugoti savo būstą – jo užraktą ir šarvuotas duris vertėtų rinktis vienu metu. Patikimumą ir saugumą užtikrina tokios šarvuotos durys, kuriose sumontuojamos kelios, skirtingų rakinimo sistemų spynos. Labai svarbu, kad šarvuotos durys būtų įstatytos taip, kad atsidarytų į išorę, tokiu būdu tikrai apsunkinsite vagišių darbą.
Kadangi šarvuotų durų asortimentas labai platus, neverta bijoti, kas šarvuotos durys netiks namų interjerui, galima rinktis tiek įvairaus dizaino, stiliaus ir spalvinės gamos.
Mes gaminame šarvuotas vidines duris ir šarvuotas lauko duris, kurios net ir po ilgo laiko neišsikraipo, nesideformuoja, yra ypatingai sandarios, su gera garso ir šilumos izoliacija. Tai tikrai puiki apsauga nuo vagių. Galime atlikti ir šarvuotų vidaus durų apdailą.

 

 

Šarvuotų durų skydams dažniausiai naudojama laminuota medžio drožlių plokštė – LMDP.

ldspŠi plokštė gaminama iš paprastos drožlių plokštės, karšto presavimo būdu apklijuojant abi plokštės puses. Toks paviršius tampa atsparus drėgmei, aukštai temperatūrai, įbrėžimams.
Spalvinį pasirinkimą galima daryti iš 20 – ties spalvų paletės.

 

 

Siūloma gan plati spalvų gama:

laminSkydą galima gaminti ir iš medžio dulkių plokštės – MDP. Ši plokštė gaminama iš  plaušelių, kurie klijuojami vėlimo ir spaudimo būdu. MDP plokštę patogu frezuoti, todėl šarvuotos durys gali turėti daugybę raštų ir atrodyti įdomiai, tokia apdaila yra kietu paviršiumi ir apvalintomis briaunomis, tai suteikia tvirtumo, gerą estetinę išvaizdą, patogią priežiūrą ir eksploataciją. Būtent šios šarvuotos durys rekomenduojamos naudoti labai drėgnose patalpose, kadangi yra užlaminuotos drėgmei atsparia PVC plėvele. Plėvelė neblunka, užtikrina galinio ilgaamžiškumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. MDP plokštės dažomos pagal RAL‘o spalvyną ir turi didelį frezavimo raštų pasirinkimą

 

 

Siūloma gan didelė frezavimo raštų gama:

frezavimo gama

jurfanerGalime pasiūlyti šarvuotas duris iš daugiasluoksnės faneros – LFSF, dar ji vadinama jūrine fanera arba bakalitu. Fanera apdirbama karbono rūgštimi iš abiejų pusių, tai suteikia ypatingai didelį kietumą, tvirtumą, atsparumą temperatūrų skirtumui, drėgmei ir įvairių cheminių medžiagų poveikiui.
LFSF fanera yra lengva, atspari korozijai ir lengvai prižiūrima. Plokštės ilgaamžiškumą užtikrina mediena iš šiaurinių regionų, o kietumą ir atsparumą kenksmingiems poveikiams – aukštos kokybės padengimo plėvelė. Tokios šarvuotos durys dažniausiai būna tamsiai arba šviesiai rudos, neslystančiu ir atspariu vandeniui paviršiumi.

 

 

 

miltdaz

Ilgalaikiam ir patikimam paviršių dekoravimui ir apsaugojimui naudojame miltelinius dažus.

Dažomas paviršius yra įelektrinamas ir sausi milteliai purškiami ant dažomo ruošinio, ruošinys talpinamas į krosnį, kur kaitinamas iki dažų lydymosi temperatūros, kol išsilieja ir polimerizuojasi t.y sukietėja.
Metalinių plokščių, dažytų milteliniu būdu, privalumai:
– užtikrinamas atsparumas ir ištvermingumas smūgiams.
– puikios adhezijos (sukibimo) ir elastingumo dėka, kurį lemia didelis dervų molekulinis tankis, dažai neeižėja net deformavus paviršių, yra atsparūs trinčiai, todėl paviršius apsaugotas nuo korozijos ir cheminio aplinkos poveikio.
– dedami poli-eteriniai milteliai – tai apsauga nuo ultravioletinio ir klimatinio poveikio.
– ekologiška technologija nenaudojanti tirpiklių, leidžia saugoti nutekamuosius vandenis, o skiediklių garai nepatenka į atmosferą.
– miltelinių dažų pagalba pasiekiama, kad metalo plokštė įgyja papildomas vertes ir tampa atspari, nepažeidžiama, taip pat užtikrinama puiki prekinė išvaizda ir ilgaamžiškumas.